Wystawa moich prac w Urzędzie Ursynowa

Mam zaszczyt zaprezentować wystawę autorskich grafik komputerowych „Świat marzeń w grafice komputerowej”. Poprzez prezentowane prace chcę zainteresować Państwa tą formą sztuki, pokazać możliwości jakie ona daje i zachęcić do poszukiwania własnej drogi na niczym nieograniczonej ścieżce wyobraźni.

Grafika komputerowa wyznacza zupełnie nowe trendy w sztuce, dociera z przekazem dalej, niż dotychczasowe formy artystyczne. Wzbogaca kampanie wizerunkowe, prowadzi nas pomagając dokonywać wyborów w codziennym życiu i współcześnie jest elementem towarzyszącym nam na każdym kroku.

Wszystkie prezentowane prace zaprojektowałem w Adobe Photoshop. Program ten jest nie tylko zaawansowanym edytorem do obróbki zdjęć, lecz również stanowi ciekawe narzędzie pozwalające na tworzenie grafiki komputerowej. Jest to nowy i fascynujący środek ekspresji dedykowany zarówno artystom, jak i pasjonatom grafiki kreatywnej.

 

Wystawę można obecnie oglądać w Urzędzie Ursynowa, galeria na 1 pietrze w godzinach od 8.00 do 18.00 (poniedziałki) i od 8.00 do 16.00 (wtorek – piątek).

Liczę, że prezentowane projekty znajdą Państwa uznanie i zainspirują do odkrywania świata grafiki kreatywnej.